Smėliavimas Kaune – Ką galima smėliuoti?

Smėliavimas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje atliekamas naudojant stacionarią ir mobilią smėliavimo įrangą. Smėliuoti galime tiek įprastus automobilių kėbulus, tiek ratlankius, įvairias metalines konstrukcijas. Smėliavimas, tai paslauga, kuri yra universali, nes galima smėliuoti ne tik įprastus metalinius paviršius, tačiau ir medinius, betoninius. Medinio namo sienų smėliavimas – atnaujins jūsų namo vaizdą, paruoš jį dažymo darbams. Trinkelių smėliavimas, populiarėjanti paslauga, todėl tiems, kas dar neišbandė šios paslaugos, rekomenduojame išbandyti.

Smėliavimas Kaune

Smėliavimas ir šios paslaugos kainos

Smėliavimas ir šios paslaugos kainos priklauso nuo darbų apimties, todėl norėdami sužinoti tikslią šios paslaugos kainą – susisiekite: +370 655 94114

Ar smėliavimas teikiamas tik Kaune?

Smėliavimas Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose. Naudojame stacionarią ir mobilią smėliavimo įranga, todėl paslaugas galime suteikti jūsų norimoje vietoje. Mobilios įrangos naudojimas, naudingas, kada reikia smėliuoti žemės ūkio techniką, metalines konstrukcijas, trinkeles ar namo fasadą.

Smėliavimas

Šratavimas ir šios paslaugos nauda

Kas yra šratavimas? Paslauga, kuri skirta atnaujinti, nuvalyti įvairius paviršius. Paruošti juos gruntavimo, dažymo darbams. Šratuojant, metaliniai šratai nušveičia paviršių, rūdis ir įvairias apnašas. Ši paslauga skiriasi nuo smėliavimo atliekama technologija, todėl ji naudojama skirtingų paviršių priežiūrai.

Šratavimas

Kaip užsisakyti šias paslaugas?

Prieš užsisakant smėliavimo, šratavimo paslaugas būtina žinoti kokiu paviršius galima nuvalyti.

Smėliavimas, šratavimas:

  • Automobilių kėbulai
  • Ratlankiai
  • Žemės ūkio technika
  • Trinkelės
  • Namo fasadas
  • Mediniai paviršiai
  • Betoniniai paviršiai
  • Metalinės konstrukcijos

Taigi, profesionalus smėliavimas ar šratavimas gali būti pritaikomas įvairiose srityse. Universali paslauga, kurios nauda akivaizdi. Mobilios įrangos pagalba, paslauga teikiama visoje Lietuvoje. Naudojame tik profesionalią smėliavimo įrangą, todėl paslaugas atliekame itin kokybiškai. Ilgametė patirtis šioje srityje leidžia klientams suteikti profesionalias paslaugas už konkurencingas kainas. Ko gero vienas svarbiausių aspektų, kad mūsų komanda smėliuoja ne tik smulkius daiktus, tačiau ir dirba su pramonės sektoriaus įmonėmis. Įvairių metalinių konstrukcijų smėliavimas, tai patirtis, kuri leidžia dar kokybiškiau atlikti teikiamas paslaugas. Užsisakykite paslaugas, išbandykite mūsų teikiamą paslaugų spektrą: smėliavimas, šratavimas, gruntavimas, dažymas. Daugiau informacijos telefonu: +370 655 94114